YOSKINE ANTI-WRINKLE & MULTI-LIFT 3D CREAM 50ml

YOSKINE ANTI-WRINKLE & MULTI-LIFT 3D CREAM 50ml

1.185 ден.
Производител: YOSKINE
Шифра на производ: 63755
Достапност: На залиха
Количина:

GEISHA GOLD SECRET- ANTI-WRINKLE & MULTI-LIFT 3D - DAY & NIGHT CREAM- 50ml    * EXTRA POWER

Уникатен крем за лице ДЕН & НОЌ со моќен лифтинг ефект кој делува интензивно против стареење на кожата  на лицето, вратот и деколтето на база на осветлувачка прашина од месечев камен. Кремот овозможува 3Д-мулти-лифтинг ефект и нежен прозрачен сјај. Одличен како подлога за шминка.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ:

MOON STONE POWDER- Осветлувачка прашина од МЕСЕЧЕВ КАМЕН (селенит) во комбинација со FOCUS-BLUR, директно делува на усовршување на тенот. Кожата останува беспрекорно мазна со одморен, сјаен изглед.

MULTI-BAOBAB-LIFT 3D- Моќен лифтинг комплекс, кој интензивно го подига контурите на целото лице, образите и брадата. Веднаш ја затегнува и ја зацврстува опуштената кожа и се бори против брчките.

ANTI-AGE SOY OIL- масло од соја против стареење на кожата. Зрното од соја од зрно изобилува со омега-6 и омега-9 масни киселини кои ја подобруваат состојбата на кожата и го спречуваат/успоруваат процесот на старее. Прекрасно ја обновува, храни и подмладува кожата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
YOSKINE YOSKINE ANTI-WRINKLE & MULTI-LIFT 3D CREAM 50ml GEISHA GOLD SECRET- ANTI-WRINKLE & MULTI-LIFT 3D - DAY & NIGHT CREAM- 50ml    * EXTRA POWER Уникатен крем за лице ДЕН & НОЌ со моќен лифтинг ефект кој делува интензивно против стареење на кожата  на лицето, вратот и деколтето на база на осветлувачка прашина од месечев камен. Кремот овозможува 3Д-мулти-лифтинг ефект и нежен прозрачен сјај. Одличен како подлога за шминка. АКТИВНИ СОСТОЈКИ: .. Category: Product #: 63755 Regular price: 1.185 ден. 1.185
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341