Распродадено
ARGAN CREAM BUTTER -ARGAN OIL- HAND & BODY 5 in1- CELL REGENERATION

ARGAN CREAM BUTTER -ARGAN OIL- HAND & BODY 5 in1- CELL REGENERATION

269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902038
Достапност: In Stock
Количина:

КРЕМ ПУТЕР ЗА ТЕЛО И РАЦЕ ОД АРГАНОВО МАСЛО-5во 1- Ревитализација и регенерација на клетките, против стареење на кожата, измазнување, прихранување 24 часовна хидратација на сува кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS