BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml

289 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102224
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен мирис на букет најубави луксузни цветови, кој потсетува на незаборавните летни ноќи. Долготраен, уникатен мирис, со пријатнa луксузна нота, го прави производ кој мора да се има

Употреба : 

  • Испрскајте ја кожата на растојание од 10-15 см, пред да нанесете други производи за нега на кожата
  • Може да се користи неколку пати во текот на денот
  • Избегнувајте контакт со очите

​Состав : Aqua, Alcohol Denatured, Propylene Glycol, Polysorbate-20, Parfum, Phenoxyethanol, Disodium EDTA

 

Белешка: Индивидуална нетолеранција кон производот е можна.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS