Распродадено
D-tox BAMBOO CHARCOAL PURIFYING SHAMPOO 335ml
  • D-tox BAMBOO CHARCOAL PURIFYING SHAMPOO 335ml

D-tox BAMBOO CHARCOAL PURIFYING SHAMPOO 335ml

279 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100770
Достапност: In Stock
Количина:

Шампон со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-за комплетно чистење на скалпот и косата. Бамбусовиот јаглен, длабински ги чисти и детоксифицира косата и кожата на главата, спречува прекумерно мастење на скалпот и косата, а истовремено делува како магнет на сите нечистотии и токсини. Екстрактот од алое вера-длабински ја прихранува и ревитализира косата, го олеснува чешлањето и ја прави косата: здрава, сјајна и лелеава. Спречува појава на расцветани врвови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele D-tox BAMBOO CHARCOAL PURIFYING SHAMPOO 335ml Шампон со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-за комплетно чистење на скалпот и косата. Бамбусовиот јаглен, длабински ги чисти и детоксифицира косата и кожата на главата, спречува прекумерно мастење на скалпот и косата, а истовремено делува како магнет на сите нечистотии и токсини. Екстрактот од алое вера-длабински ја прихранува и ревитализира косата, го олеснува чешлањето и ја прави косата: здра.. Category: Product #: 100770 Regular price: 279 ден. 279 Available from: torba.mk