Распродадено
D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml
  • D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml

D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml

297 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100787
Достапност: In Stock
Количина:

Кондиционер со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-специјално дизајниран за сува и кршлива коса. Дава енергија на косата и формира заштитен филм околу секое влакно, за заштита од надворешни загадувачи и слободни радикали. Здрава коса, лесна за чешлање и моделирање без расцветани врвови. Долготраен пријатно свеж мирис

СостојкиAqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Charcoal Powder, Aloe Barbadensis Extract, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Dimethiconol, Silicone Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Bht, CI 28440, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml Кондиционер со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-специјално дизајниран за сува и кршлива коса. Дава енергија на косата и формира заштитен филм околу секое влакно, за заштита од надворешни загадувачи и слободни радикали. Здрава коса, лесна за чешлање и моделирање без расцветани врвови. Долготраен пријатно свеж мирис Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Dimethicone.. Category: Product #: 100787 Regular price: 297 ден. 297
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341