D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml
  • D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml

D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml

159 ден.269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100794
Достапност: На залиха
Количина:

Маска за коса со бамбусов јаглен и масло од макадамија-за нега на сува, слаба и кршлива коса. Бамбусовиот јаглен, делува како магнет на сите нечистотии и токсини,заштитувајќи ја косата од негативните надворешни фактори. Врши детоксификација на косата и ја остава: свежа,мека и лелеава. Маслото од макадамија изобилува со масни киселини, кои ги хранат скалпот и косата, ја задржуваата влажноста во внатрешноста на влакното и кожата и спречува појава н расцветани врвови

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml Маска за коса со бамбусов јаглен и масло од макадамија-за нега на сува, слаба и кршлива коса. Бамбусовиот јаглен, делува како магнет на сите нечистотии и токсини,заштитувајќи ја косата од негативните надворешни фактори. Врши детоксификација на косата и ја остава: свежа,мека и лелеава. Маслото од макадамија изобилува со масни киселини, кои ги хранат скалпот и косата, ја задржуваата влажноста во вна.. Category: Product #: 100794 Regular price: 159 ден. 159 Available from: torba.mk