Распродадено
Revox Plex Bond Care Shampoo. Step 4 260ml
  • Revox Plex Bond Care Shampoo. Step 4 260ml

Revox Plex Bond Care Shampoo. Step 4 260ml

698 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 104921
Достапност: Out Of Stock
Количина:

За што станува збор: 

Овој производ е четвртиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX. Овој шампон од професионално ниво е формулиран за длабоко хидратација и регенерација на испуканата, оштетена или обоена коса и го одржува оптималниот хидробаланс и на скалпот и на косата. Нежно ги отстранува нечистотиите и наталожените маснотии од косата и скалпот, овозможувајќи  посилен, поздрав изглед на косата. Помага да се намали/елиминира неконтролираното разлетување на косата и овозможува лесно расчешлување на косата по целата должина, се до врвовите. Косата станува посјајна, помазна и полесно податлива со секоја употреба. 

СостојкиAqua, Sodium Laureth Sulfate, Acrylates Crosspolymer, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolyzed Keratin, Triethanolamine, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-9, Styrene/Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, CI 16255, CI 19140, CI 28440, Limonene.

Безбеден за БОЕНА коса,а корисен за сите типови коса.  

Како делува:

  1. Ја навлажнува косата
  2. Ја регенерира косата
  3. Ја зајакнува и одржува косата во добра кондиција уште од првата употреба 

REVOX PLEX  е професионалното волшебно стапче за нега и стилизирање на сите типови коса. Погоден за честа употреба!
Систем производи со вегански масла и путери- 2 за салонска употреба +  5 професионални производи за домашна употреба

Салонски третман во домашни услови. Вашата коса ќе ви биде благодарна

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox Plex Bond Care Shampoo. Step 4 260ml За што станува збор:  Овој производ е четвртиот чекор од напредниот систем за обновување на косата REVOX B77 PLEX. Овој шампон од професионално ниво е формулиран за длабоко хидратација и регенерација на испуканата, оштетена или обоена коса и го одржува оптималниот хидробаланс и на скалпот и на косата. Нежно ги отстранува нечистотиите и наталожените маснотии од косата и скалпот, овозмо.. Category: Product #: 104921 Regular price: 698 ден. 698
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341