Revuele Bioactive Peptides & Retinol Regenerating Night Cream 50ml

Revuele Bioactive Peptides & Retinol Regenerating Night Cream 50ml

162 ден.284 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902526
Достапност: На залиха
Количина:

Ноќен крем за лице, врат и деколте- збогатен со пептиди и ретинол за интензивен ноќен длабински третман за регенерирање на клетките, подобрување на микроциркулаци-јата, подмладување на кожата и намалување на пигментацијата. Прихранување и пријатно чувство на смиреност и релаксација. Видливи лифтинг за најмалку 14 дена после првата употреба.  Наменет за возраст над 30 години..

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?  

Нанесете навечер како последен чекор во третманот на лицето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Bioactive Peptides & Retinol Regenerating Night Cream 50ml Ноќен крем за лице, врат и деколте- збогатен со пептиди и ретинол за интензивен ноќен длабински третман за регенерирање на клетките, подобрување на микроциркулаци-јата, подмладување на кожата и намалување на пигментацијата. Прихранување и пријатно чувство на смиреност и релаксација. Видливи лифтинг за најмалку 14 дена после првата употреба.  Наменет за возраст над 30 години.. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ.. Category: Product #: 902526 Regular price: 162 ден. 284
162
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341