Распродадено
PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL

PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL

126 ден.317 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 48639
Достапност: In Stock
Количина:

ГЕЛ ПЕНА  ЕКСФОЛИЈАНТ за миење лице.Ги отстранува нечистотиите, вишокот маснотии, ги ослободува порите, ја смирува иритацијата. Хидрирана, мазна, сјајна кожа полна со енергија Активни состојки:Витамин Ц антиоксидант кој дава енергија и сјај на кожата +микрогранули + природен бетаин за длабинска хидратација, омекнување на епидермисот и смирување на иритацијата. За сите типови кожа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Perfecta PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL ГЕЛ ПЕНА  ЕКСФОЛИЈАНТ за миење лице.Ги отстранува нечистотиите, вишокот маснотии, ги ослободува порите, ја смирува иритацијата. Хидрирана, мазна, сјајна кожа полна со енергија Активни состојки:Витамин Ц антиоксидант кој дава енергија и сјај на кожата +микрогранули + природен бетаин за длабинска хидратација, омекнување на епидермисот и смирување на иритацијата. За сите типови кожа .. Category: Product #: 48639 Regular price: 126 ден. 317
126
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341