Распродадено
REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS 50ml

REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS 50ml

158 ден.395 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104495
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Течни кристали со макадамија и авокадо масло, за нега и сјај на косата по целата должина-од коренот до врвовите.

Мека, сјајна и лелеава коса.

Состојки: Isododecane (and) Dimethiconol, Isohexadecane, Avocado Oil / Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Fragrance / Parfum, Butylated Hydroxytoluene / BHT, Tartrazine / CI 19140, Hexyl Cinnamal, Linalool.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS 50ml Течни кристали со макадамија и авокадо масло, за нега и сјај на косата по целата должина-од коренот до врвовите. Мека, сјајна и лелеава коса. Состојки: Isododecane (and) Dimethiconol, Isohexadecane, Avocado Oil / Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Fragrance / Parfum, Butylated Hydroxytoluene / BHT, Tartrazine / CI 19140, Hexyl Cinnamal, Linalool.   .. Category: Product #: 104495 Regular price: 158 ден. 395
158
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341