REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS with Babassu and Grape seed oils 50 ml

REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS with Babassu and Grape seed oils 50 ml

158 ден.395 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104488
Достапност: На залиха
Количина:

Течни кристали со антиоксидантен ефект, благодарение на совршената комбинација од бабасу масло+ масло од гроздови семки.

Состојки: Isododecane, Dimethiconol, Isohexadecane, Vitis Vinifera Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Parfum, Bht, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS with Babassu and Grape seed oils 50 ml Течни кристали со антиоксидантен ефект, благодарение на совршената комбинација од бабасу масло+ масло од гроздови семки. Состојки: Isododecane, Dimethiconol, Isohexadecane, Vitis Vinifera Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Parfum, Bht, Hexyl Cinnamal, Linalool. .. Category: Product #: 104488 Regular price: 158 ден. 395
158
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341