PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL

PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL

317 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 48639
Достапност: На залиха
Количина:

ГЕЛ ПЕНА  ЕКСФОЛИЈАНТ за миење лице.Ги отстранува нечистотиите, вишокот маснотии, ги ослободува порите, ја смирува иритацијата. Хидрирана, мазна, сјајна кожа полна со енергија Активни состојки:Витамин Ц антиоксидант кој дава енергија и сјај на кожата +микрогранули + природен бетаин за длабинска хидратација, омекнување на епидермисот и смирување на иритацијата. За сите типови кожа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS