SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM
  • SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM

SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM

998 ден.
Производител: boddys pharmacy
Шифра на производ: 144212
Достапност: На залиха
Количина:

Идеален серум за депигментирање, корегирање на флеките и дамките и подобрување на целокупниот здрав изглед и сјај на кожата.

Одговара на СИТЕ ТИПОВИ КОЖА.

Го регулира лачењето на себумот, ја хидратира, чисти и ја подобрува еластичноста на кожата, и ја измазнува површината на лицето- 30 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS