Vegan & Balance Body Butter with Cotton Oil & Monoi Extract

Vegan & Balance Body Butter with Cotton Oil & Monoi Extract

415 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102019
Достапност: На залиха
Количина:

Луксузен путер за тело за СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА КОЖА. Изобилството од памуково масло + екстракти од памуков цвет и монои гарденија, интензивно и инстантно ќе ја прихрани и смири кожата, ќе ја подобри елстичноста и ќе ја направи свиленкасто мазна на допир. Луксузен долготраен мирис

Начин на употреба : Нанесете го кремот на телото и масирајте ја кожата со лесни движења.

Состав : Aqua, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Glyceryl Stearate Alcohol, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, gossypium Herbaceum Seed oil, Cocos Nuciffera Seed Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Cyclopentasiloxane, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Ceteareth-12, Cetyl  palmitate, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium EDTA, Octadecyl-Di-t-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate

 
 
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Vegan & Balance Body Butter with Cotton Oil & Monoi Extract Луксузен путер за тело за СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА КОЖА. Изобилството од памуково масло + екстракти од памуков цвет и монои гарденија, интензивно и инстантно ќе ја прихрани и смири кожата, ќе ја подобри елстичноста и ќе ја направи свиленкасто мазна на допир. Луксузен долготраен мирис Начин на употреба : Нанесете го кремот на телото и масирајте ја кожата со лесни движења. Состав : Aqua, Para.. Category: Product #: 102019 Regular price: 415 ден. 415 Available from: torba.mk