Распродадено
(Outlet) Vegan & Balance Cleansing Scrub with Cotton & Monoi Extract  240ml

(Outlet) Vegan & Balance Cleansing Scrub with Cotton & Monoi Extract 240ml

159 ден.399 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102040
Достапност: In Stock
Количина:

Пилинг за тело на СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА кожа. Ексфолијација на мртвите клетки, длабинско прихранување, засилување на заштитната функција на кожата. Не ги затвора порите, а на кожата и дава мекост и елсатичност. Долготраен луксузен мирис

Состав : Aqua, Glycerin, Silica, Pumice, Gassypium Hrisutum (Cotton) Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Disodium EDTA, BHT

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele (Outlet) Vegan & Balance Cleansing Scrub with Cotton & Monoi Extract 240ml Пилинг за тело на СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА кожа. Ексфолијација на мртвите клетки, длабинско прихранување, засилување на заштитната функција на кожата. Не ги затвора порите, а на кожата и дава мекост и елсатичност. Долготраен луксузен мирис Состав : Aqua, Glycerin, Silica, Pumice, Gassypium Hrisutum (Cotton) Extract, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, .. Category: Product #: 102040 Regular price: 159 ден. 399
159
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341