Распродадено
Hada Labo Red Anti-Aging Sheet Mask Sachet 23ml

Hada Labo Red Anti-Aging Sheet Mask Sachet 23ml

197 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 45232
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Лист маска со СУПЕР Хијалуронска киселина која го спречува стареењето на кожата. Идеална маска за зрела кожа, како и млада кожа кај која се видливи првите мимични бори.

СостојкиAqua, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, Squalane, Polyglyceryl-10 Isostearate, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Carbomer, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Zea Mays Oil, Beta-Carotene, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tocopherol, Thioctic Acid, BHT, Triethanolamine, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo Hada Labo Red Anti-Aging Sheet Mask Sachet 23ml Лист маска со СУПЕР Хијалуронска киселина која го спречува стареењето на кожата. Идеална маска за зрела кожа, како и млада кожа кај која се видливи првите мимични бори. Состојки: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, Squalane, Polyglyceryl-10 Isostearate, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Carbomer, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, Tocopheryl Acetate, .. Category: Product #: 45232 Regular price: 197 ден. 197
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341