REVUELE KERATIN+ Ampoules Hair Restoration Activator 8 x 5 ml, 8 pcs

REVUELE KERATIN+ Ampoules Hair Restoration Activator 8 x 5 ml, 8 pcs

311 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101180
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за нега на тенка, слаба и оштетена коса, ја подобрува еластичноста на влакното, спречува расцветани врвови, како и и пукање на влакното.Го негува скалпот и спречува појава на иритација

ОПИС 

Активаторот за коса е дизајниран за тенка, оштетена и ослабена коса. Серумот помага да се промовира здрав скалп и помага во зајакнување на косата, зголемувајќи ја нејзината еластичност.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ?  

Нежно масирајте ја содржината на ампулата во скалпот. Дистрибуирајте го серумот низ корените користејќи нежни движења на масажа. Не е потребно плакнење. Погоден за секојдневна употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE KERATIN+ Ampoules Hair Restoration Activator 8 x 5 ml, 8 pcs Серум за нега на тенка, слаба и оштетена коса, ја подобрува еластичноста на влакното, спречува расцветани врвови, како и и пукање на влакното.Го негува скалпот и спречува појава на иритација ОПИС  Активаторот за коса е дизајниран за тенка, оштетена и ослабена коса. Серумот помага да се промовира здрав скалп и помага во зајакнување на косата, зголемувајќи ја нејзината еластичност. КАКО ДА .. Category: Product #: 101180 Regular price: 311 ден. 311
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341