REVUELE NO PROBLEM ЧИСТЕЊЕ 3 ВО 1

REVUELE NO PROBLEM ЧИСТЕЊЕ 3 ВО 1

190 ден.
Потребни наградни поени: 161
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902991
Достапност: На залиха
Количина:

Гел + Прочистувач + Маска - збогатен со бела глина и сребрени јони, за длабинско чистење на порите и ексфолијација на кожата

3 во 1 гел + Прочистувач + Маска

  • Против акни и митесери
  • Со бел јаглен
  • Бела глина * сребрени јони (Аg + )
  • Длабинско чистење на порите
  • Ексфолијација на кожата
  • Ја прави вашата кожа да добие мат ефект

 

Овај уникатен 3 во 1 производ содржи неколку производи за чистење на лицето:

1.Гел за чистење: длабоко ја чисти вашата кожа, го регулира лачењето на маснотии, ги отстранува акните и мрсниот сјај.
2. Прочистувач: благодарение на содржаните микрочестички во активниот јаглен, тој е најефикасен природен пилинг, нежно ги отстранува мртвите клетки ги ослободува порите и ги отстранува црните точки.

3. Маска: белата глина, позната по апсорбирачката способност и смирувачките својства што ги содржи, и дава мат ефект на кожата и го изедначува тенот на лицето.

 

Употреба:
1. Како за чистење - се применува секое утро и вечер врз влажна кожа а потоа се исплакнува со вода.
2. Како пилиг - се применува секојдневно врз кожата со кружни движења, а потоа се исплакнува со вода.
3. Како маска - се применува 2-3 пати неделно рамномерно се става на кожата на лицето се остава 5-7 минути а потоа се исплакнува со вода.

  • Резултат: Кожата е длабоко чиста и без акни, митесери и мрсен сјај!

Во пакување од 150мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE NO PROBLEM ЧИСТЕЊЕ 3 ВО 1 Гел + Прочистувач + Маска - збогатен со бела глина и сребрени јони, за длабинско чистење на порите и ексфолијација на кожата 3 во 1 гел + Прочистувач + Маска Против акни и митесери Со бел јаглен Бела глина * сребрени јони (Аg + ) Длабинско чистење на порите Ексфолијација на кожата Ја прави вашата кожа да добие мат ефект   Овај уникатен 3 во 1 производ содржи неколку прои.. Category: Product #: 902991 Regular price: 190 ден. 190 Available from: torba.mk