REVUELE “3D FACIAL MASK” - PEEL OFF BLACK MASK with activated Carbon&HYALURON

REVUELE “3D FACIAL MASK” - PEEL OFF BLACK MASK with activated Carbon&HYALURON

211 ден.
Потребни наградни поени: 179
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903844
Достапност: На залиха
Количина:

Црна Маска со Хијалуронската киселина (Прави вискокоеластичен баланс на дермисот и епидермисот, ја задржува влагата во кожата)

Црна маска на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување на митесери + хијалуронска киселина за одржување на хидро балансот и подмладување на клетките + витамин Е за заштита од слободни радикали и загадување + житни протеини за регенерирање на клетките
Ефект: ПЕРФЕКТНО МАЗНА КОЖА

ФУНКЦИЈА : DEEP → UP → OUT 

3 Димензионалнална фукција:

 DEEP Cleansing- длабинско чистење на лицето
 Lift UP-затегнување и подобрување на тонусот на мускулите на лицето
 OUT Wrinkles- измазнување на брчките


3 Насоки на делување:

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE “3D FACIAL MASK” - PEEL OFF BLACK MASK with activated Carbon&HYALURON Црна Маска со Хијалуронската киселина (Прави вискокоеластичен баланс на дермисот и епидермисот, ја задржува влагата во кожата) Црна маска на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување на митесери + хијалуронска киселина за одржување на хидро балансот и подмладување на клетките + витамин Е за заштита од слободни радикали и загадување + житни протеини за регенерирање на .. Category: Product #: 903844 Regular price: 211 ден. 211 Available from: torba.mk