REVUELE BLACK MASK Peel Off Co-Enzymes

REVUELE BLACK MASK Peel Off Co-Enzymes

211 ден.
Потребни наградни поени: 179
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903837
Достапност: На залиха
Количина:

Црна Маска со Колаген (Колаген е 75% од нашата кожа, па со тоа, мазна, полна и младешка кожа е одраз на присуство на здрав колаген)

ЦРНА МАСКА на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување митисери + PRO-KOLAGEN за подобрување на циркулацијата, отстранување на токсините + VITAMIN C за природен сјај + екстрати од лимон и ѓумбир за подобрување на тонусот на мускулите, за засилување на метаболизмот,регенератор на клетките и подобрување на тенот.

3D FACIAL MASK PRO-COLLAGEN ЗА МЛАДЕШКИ СЈАЈ

 

 

ФУНКЦИЈА : DEEP → UP → OUT 

3 Димензионалнална фукција:

 DEEP Cleansing- длабинско чистење на лицето
 Lift UP-затегнување и подобрување на тонусот на мускулите на лицето
 OUT Wrinkles- измазнување на брчките


3 Насоки на делување:

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE BLACK MASK Peel Off Co-Enzymes Црна Маска со Колаген (Колаген е 75% од нашата кожа, па со тоа, мазна, полна и младешка кожа е одраз на присуство на здрав колаген) ЦРНА МАСКА на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување митисери + PRO-KOLAGEN за подобрување на циркулацијата, отстранување на токсините + VITAMIN C за природен сјај + екстрати од лимон и ѓумбир за подобрување на тонусот на мускулите, за.. Category: Product #: 903837 Regular price: 211 ден. 211 Available from: torba.mk