REVUELE REJUVENATING PEEL OFF GLITTER MASK
  • REVUELE REJUVENATING PEEL OFF GLITTER MASK

REVUELE REJUVENATING PEEL OFF GLITTER MASK

295 ден.
Потребни наградни поени: 250
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100893
Достапност: На залиха
Количина:

ПОДМЛАДУВАЧКА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ

За мазна, сјајна и кожа полна со енергија.

Збогатена со: овошни АХА киселини кои го враќаат природниот сјај на кожата, делувајќи на клетките и одвнатре и однадвор, стимулирајќи го природниот процес на обновување на кожата.

Овошните АХА киселини ја прават кожата мазна и мека.

Коензим Q10 моќен антиоксиданс кој ја стимулира енергијата во клетките, го засилува процесот на подмалдување и ја засилува синезата на колаген за еластична и здрава кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE REJUVENATING PEEL OFF GLITTER MASK ПОДМЛАДУВАЧКА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За мазна, сјајна и кожа полна со енергија. Збогатена со: овошни АХА киселини кои го враќаат природниот сјај на кожата, делувајќи на клетките и одвнатре и однадвор, стимулирајќи го природниот процес на обновување на кожата. Овошните АХА киселини ја прават кожата мазна и мека. Коензим Q10 моќен антиоксиданс кој ја стимулира енергијата во .. Category: Product #: 100893 Regular price: 295 ден. 295 Available from: torba.mk