Распродадено
HYALURON BODY LOTION-ANTI-WRINKLE TREATMENT- Intensive cell renewal

HYALURON BODY LOTION-ANTI-WRINKLE TREATMENT- Intensive cell renewal

269 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902045
Достапност: In Stock
Количина:

ЛОСИОН ЗА ТЕЛО И РАЦЕ СО ХИЈАЛУРОН Интензивно регенерирање на клетките, подобрување на еластичноста на кожата, измазнување и неверојатна хидратација. Совршен хидратантен лосион кој го спре-чува стареењето на сите типови кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS