Распродадено
Кондиционер за коса од коноп REVUELE Hemp Me! Hair Conditioner 250ml

Кондиционер за коса од коноп REVUELE Hemp Me! Hair Conditioner 250ml

124 ден.311 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102323
Достапност: In Stock
Количина:

Кондиционер за коса формулиран со ладно цедено масло од коноп и макадамија.

Овој балсам длабоко ја хидрира и ја храни косата и помага во спречување на сувост и кршливост.

Кондиционер богат со есенцијални масни киселини и Омега 3, 6 и 9.

Маслото од коноп е многу негување, ја штити косата од надворешни фактори и промовира здрав раст на косата.

 

За најдобри резултати користете го овој балсам заедно со шампонот и серумот од иста линија Revuele

 

Состав: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Glycerin Silicone Quaternium-16, Undeceth-11, Butyloctanol, Undeceth-5, Cannabis Sativa Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Parfum, Hydroxyorioyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Кондиционер за коса од коноп REVUELE Hemp Me! Hair Conditioner 250ml Кондиционер за коса формулиран со ладно цедено масло од коноп и макадамија. Овој балсам длабоко ја хидрира и ја храни косата и помага во спречување на сувост и кршливост. Кондиционер богат со есенцијални масни киселини и Омега 3, 6 и 9. Маслото од коноп е многу негување, ја штити косата од надворешни фактори и промовира здрав раст на косата.   За најдобри резултати користете го овој.. Category: Product #: 102323 Regular price: 124 ден. 311
124
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341