Шампон за коса од коноп REVUELE HEMP ME! HAIR SHAMPOO 250ml

Шампон за коса од коноп REVUELE HEMP ME! HAIR SHAMPOO 250ml

311 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102316
Достапност: На залиха
Количина:

Шампон со екстракт од семе од коноп и пантенол, кој нежно и длабоко ја чисти косата и скалпот без да ги исуши.

Тоа е шампон богат со масни киселини и Омега 3, 6 и 9.

Екстракт од семе од коноп ја храни косата и скалпот и го промовира растот на косата.

Добиете ревитализирана, силна и сјајна коса.

 

За најдобри резултати, користете и балсам и серум од истата линија „Мене ме!“.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Шампон за коса од коноп REVUELE HEMP ME! HAIR SHAMPOO 250ml Шампон со екстракт од семе од коноп и пантенол, кој нежно и длабоко ја чисти косата и скалпот без да ги исуши. Тоа е шампон богат со масни киселини и Омега 3, 6 и 9. Екстракт од семе од коноп ја храни косата и скалпот и го промовира растот на косата. Добиете ревитализирана, силна и сјајна коса.   За најдобри резултати, користете и балсам и серум од истата линија „Мене ме!“. .. Category: Product #: 102316 Regular price: 311 ден. 311
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341