REVUELE Hemp Mе! Face serum - Серум за лице 30ml

REVUELE Hemp Mе! Face serum - Серум за лице 30ml

137 ден.343 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101210
Достапност: На залиха
Количина:

Навлажнувачки и регенерирачки серум за лице, со екстракти од семе од коноп и алое вера, кој ја одржува кожата на лицето мека и здрава, а истовремено делува како заштитна бариера да ја задржи влагата во кожата. Екстрактот од алое вера помага брзо да се регенерира кожата, додека екстрактот од семе од коноп помага да се одржи на совршено ниво природниот липиден баланс што го создава самата кожата. Овој интензивен серум, не ги затвора порите, а прави чуда кај проблематична кожа , како и кожа склона на акни и митесери. Инстантно се апсорбира длабоко во кожата и го подобрува/враќа природниот сјај на кожата.

СостојкиWater / Aqua, Hemp Seed Extract / Cannabis Sativa Seed Extract, Propylene Glycol, Aloe Vera Extract / Aloe Barbadensis Leaf Extract, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE Hemp Mе! Face serum - Серум за лице 30ml Навлажнувачки и регенерирачки серум за лице, со екстракти од семе од коноп и алое вера, кој ја одржува кожата на лицето мека и здрава, а истовремено делува како заштитна бариера да ја задржи влагата во кожата. Екстрактот од алое вера помага брзо да се регенерира кожата, додека екстрактот од семе од коноп помага да се одржи на совршено ниво природниот липиден баланс што го создава самата кожата. Ов.. Category: Product #: 101210 Regular price: 137 ден. 343
137
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341