REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-BLACK MASK-DETOX & RADIANCE-EXPRESS DETOX
  • REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-BLACK MASK-DETOX & RADIANCE-EXPRESS DETOX

REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-BLACK MASK-DETOX & RADIANCE-EXPRESS DETOX

269 ден.
Потребни наградни поени: 228
Производител: Revuele
Шифра на производ: 904261
Достапност: На залиха
Количина:

ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН ЗА ЕКСПРЕСНО ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ И ДЕТОКСИКАЦИЈА НА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА

ЦРНА МАСКА со: АКТИВЕН ЈАГЛЕН, БИОЛИН И ВИТАМИН ПП,совршена комбинација која само за 10 МИН ,ќе ги екстрахира сите штетни примеси, загадувачи и токсини,ќе и даде енергија и сјај на кожата,ќе ја подобри нејзината структура и ќе го измазни површинскиот слој на кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-BLACK MASK-DETOX & RADIANCE-EXPRESS DETOX ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН ЗА ЕКСПРЕСНО ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ И ДЕТОКСИКАЦИЈА НА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА ЦРНА МАСКА со: АКТИВЕН ЈАГЛЕН, БИОЛИН И ВИТАМИН ПП,совршена комбинација која само за 10 МИН ,ќе ги екстрахира сите штетни примеси, загадувачи и токсини,ќе и даде енергија и сјај на кожата,ќе ја подобри нејзината структура и ќе го измазни површинскиот слој на кожата .. Category: Product #: 904261 Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk