Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-10%

Распродадено

AGE REVIVE BODY MILK-SMOOTHING-COENZYME Q10 & PLANT STEM CELLS
МЛЕКО ЗА ТЕЛО СО КОЕНЗИМ Q10 & РАСТИТЕЛНИ МАТИЧНИ КЛЕТКИ- Инстантно подобрување на елсатичноста ..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

ALOE CONCENTRATED FACE GEL
Концентриран гел за НЕГА и ХИДРАТАЦИЈА на кожата на лице, врат и деколте. Комбинација од екстракти о..
160 ден.399 ден.
без ДДВ: 135 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

ALOE PURE BODY MOISTURIZER
Лесен, воденест гел  за нега и хидратација на кожата на телото. Екстракти од свежи листови на A..
192 ден.479 ден.
без ДДВ: 162 ден.
-10%
ARGAN CREAM BUTTER -ARGAN OIL- HAND & BODY 5 in1- CELL REGENERATION
КРЕМ ПУТЕР ЗА ТЕЛО И РАЦЕ ОД АРГАНОВО МАСЛО-5во 1- Ревитализација и регенерација на клетките, против..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
BI-PHASE MICELLAR WATER with ARGAN OIL MAKE UP REMOVER 300ml
Дво-фазна мицеларна вода со арганово масло за отстранување шминка од: лице, очи и усни. Чисти и смир..
341 ден.379 ден.
без ДДВ: 289 ден.
-10%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Concentrated Serum 25 ml Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Concentrated Serum 25 ml
Моќен концентрат кој ги подобрува метаболичките процеси, овозможува хидратација на кожата во наредни..
269 ден.299 ден.
без ДДВ: 228 ден.
-10%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Hydro Gel Mask 80 ml
Моќен концентрат кој ги подобрува метаболичките процеси, овозможува хидратација на кожата во наредни..
259 ден.288 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Micellar Lotion 3 in 1 200 ml
Хидро-балансирачки својства за длабинско читење на кожата, успешно отстанување на шминка и сите оста..
215 ден.239 ден.
без ДДВ: 182 ден.
-10%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Rich Vitality Night Cream 50 ml
Совршен крем за НОЌ за возраст кога ќе се појават првите мимични бори.  3 типа хијалуронска кис..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15 Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15
Неверојатна формула со 3 типа хијалуронска киселина + растителни антиоксиданти, која инстантно и дав..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
BODY BUTTER Cotton Oil & Monoi Extract 360ml
Луксузен путер за тело за СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА КОЖА. Изобилството од памуково масло + екстракти..
373 ден.415 ден.
без ДДВ: 317 ден.
-10%
BODY MIST OCEAN BREEZE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml
Лесни и свежи ноти кои потсетуваат на нежен морски ветер. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна св..
260 ден.289 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
BODY MIST PASSION NOTE ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml
Прекрасен мирис на букет најубави луксузни цветови, кој потсетува на незаборавните летни ноќи. Долго..
260 ден.289 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
BODY MIST PURE FLOWER ПАРФИМИРАН СПРЕЈ ЗА ТЕЛО 200ml
Опоен мирис на цветови од летна градина. Долготраен, уникатен мирис, со пријатна разиграна цветна но..
260 ден.289 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
BODY WASH Cotton & Monoi Extracts 400ml
Млеко за туширање со неверојатен мирис, за длабинско чистење на кожата, нежна ексфолијација како и п..
359 ден.399 ден.
без ДДВ: 304 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

CACTUS FACIAL CREAM CACTUS FACIAL CREAM
Крем за лице со екстракт од кактус. Кактусовиот екстракт има интензивна моќ да ја храни ко..
187 ден.468 ден.
без ДДВ: 159 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

CLAY GREEN FACE MASK CLAY GREEN FACE MASK
Моќна маска за чистење на кожата на лицето, намалување на порите тонизирање на мускулите,отстранувањ..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

CLAY PINK FACE MASK CLAY PINK FACE MASK
Моќна маска за длабинс-ко чистење на кожата на лицето, како и брзо смирување на иритирана кожа. Видл..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

CLAY RED FACE MASK CLAY RED FACE MASK
Моќна антиоксидативна маска за брза регенерација на клетките како и силно антисептичко дејство.Невер..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
CLEANSING SCRUB Cotton & Monoi Extract 240ml
Пилинг за тело на СУВА, МНОГУ СУВА и УМОРНА кожа. Ексфолијација на мртвите клетки, длабинско прихран..
339 ден.377 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-10%
CLEANSING SCRUB- ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ CLEANSING SCRUB- ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ
Совршена комбинација од 100% природни состојки: масло од овес, чиа екстракт, киноа екстракт и оризов..
287 ден.319 ден.
без ДДВ: 243 ден.
-10%
D-tox BAMBOO CHARCOAL PURIFYING SHAMPOO 335ml D-tox BAMBOO CHARCOAL PURIFYING SHAMPOO 335ml
Шампон со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-за комплетно чистење на скалпот и косата. Бамбусовиот..
251 ден.279 ден.
без ДДВ: 213 ден.
-10%
D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml
Маска за коса со бамбусов јаглен и масло од макадамија-за нега на сува, слаба и кршлива коса. Бамбус..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml
Кондиционер со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-специјално дизајниран за сува и кршлива коса. Да..
251 ден.279 ден.
без ДДВ: 213 ден.
-10%
D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml D-tox BAMBOO Charcoal Tightening PEEL OFF FACE MASK 80ml
Маска за длабинско чистење и детоксикација на кожата на лицето, отстрнува митесери и спречува нивно ..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml D-tox BAMBOO Charcoal Volcanic BODY SCRUB 300ml
Пилинг за тело со бамбусов јаглен, вулкански песок и Алое Вера за интензивна детоксикација на кожата..
260 ден.289 ден.
без ДДВ: 221 ден.
-10%
DAILY MOISTURISER- ДНЕВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ DAILY MOISTURISER- ДНЕВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
Комбинацијата од 100% природни: масло од овес, чиа екстракт и киноа екстракт, не само што ја измазну..
284 ден.315 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Врз основа на 3 оценки.
-10%
Dr. Richards Organic Foam with natural extracts 150ml
ORGANIC FOAM with natural extracts all skin types ОРГАНСКА ПЕНА за миење лице за сите типови кож..
302 ден.335 ден.
без ДДВ: 256 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

Dr. Richards Oxygen Mousse with light texture 150ml
OXYGEN MOUSSE with light texture all skin types  Нежна, воздушеста пена за миење лице, ..
302 ден.335 ден.
без ДДВ: 256 ден.
-60%
E.U.K.-Free Radicals Anti-Age Fight-ANTIOXIDANT
Успешен борец со слободните радикали од воздухот, со што спречува предвремено стареење на кожата. Го..
270 ден.674 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-60%
EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK
Интензивен кондиционер маска со масло од макадамија, екс-тракти од киноа и монои орхидеја од Тахити...
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
Eye Contour Elixir REVUELE Argan Oil Revitalizing 25ml
Еликсир за ревитализација на нежната кожа околу очите. Аргановото масло ги брише темните кругови око..
251 ден.279 ден.
без ДДВ: 213 ден.
-10%
FACE DAY CREAM- MULTI-INTENSIVE with LIFTING EFFECT-INSTANT RADIANCE
РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ за ДЕН со колаген, шеа путер и COVA B Trox Complex. Инстантно ја подобрув..
233 ден.258 ден.
без ДДВ: 197 ден.
-10%
FACE NIGHT CREAM- FILLER MULTI-INTENSIVE-SMOOTHS fine lines & wrinkles
НОЌЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ, двојна акција-интензивно прихранување и регенерирање на клетките на кожата во те..
233 ден.258 ден.
без ДДВ: 197 ден.
-10%
FACE TONER HYDRATING WITCH HAZEL EXTRACT + COCONUT WATER
ХИДРАТАНТЕН ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето, отс..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
FACE TONER REVITALIZING WITCH HAZEL EXTRACT + ROSE WATER
РЕВИТАЛИЗИРАЧКИ ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ  со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
FACE TONER SOOTHING WITCH HAZEL EXTRACT + CENTELLA EXTRACT
СМИРУВАЧКИ ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска, за чистење и тонизирање на лицето, отс..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-60%
FANCY HANDY MULTI USE OIL AMARANTH
Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса.Комбинација од амарант масло кое изобилува со сквален, б..
246 ден.615 ден.
без ДДВ: 208 ден.
-60%
FANCY HANDY MULTI USE OIL CORNFLOWER
Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса.Комбинација од масла од: авокадо, сквален од растително ..
246 ден.615 ден.
без ДДВ: 208 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

FANCY HANDY MULTI USE OIL ROSES
Повеќенаменско масло за: кожа, нокти и коса. Комбинација од масло од дива роза, сквален, бадемово ма..
246 ден.615 ден.
без ДДВ: 208 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM CACTUS food for your face
Серум за интензивна хидратација на лицето, погоден за сите типови кожа, а особено за: сува, многу су..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM RED GRAPE food for your face
Серум за лице со изобилство на полифеноли од црвено грозје. За подмладување на кожата на лицето прек..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL FACE SERUM TOMATO food for your face
Серум за интензивна заштита од сите типови загадување, а особено од надворешни загадувачи, бидејќи и..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KALE food for your hair FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KALE food for your hair
Серум за коса со екстракти од кељ: за зајакнување на влакното на сите типови коса. Спречува кршење и..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-60%
FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM KELP food for your hair
    Серум за коса со екстракти од кафена алга келп, наменет за тенка и кршлива коса. Дава ..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-60%
FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM MORINGA food for your hair
Серум за коса со екстракти од моринга кој помага брзо и ефикасно да се отстрани лесниот првут од сит..
197 ден.493 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-20%
HADA LABO - GENTLE HYDRATING CLEANSER 150ml
Нежeн,кремасто-пенлив, хидратантен чистaч на сите типови кожа, добиен од природни аминокиселини. Ја ..
695 ден.868 ден.
без ДДВ: 589 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

HADA LABO CONCENTRATED WATER SERUM LOCK-IN-MOIST SUPER HYALURONIC ACID 30ml
Концентриран воденест серум, без мирис, со концентрирана количина од супер-хијалуронска киселина. Хи..
872 ден.1.090 ден.
без ДДВ: 739 ден.
-20%
HADA LABO RED ANTI AGING SHEET MASK sachet
Маска со СУПЕР Хијалуронска киселина која го спречува стареењето на кожата. Идеална маска за зрела к..
152 ден.190 ден.
без ДДВ: 129 ден.
-20%
HADA LABO RED V SHAPE ANTI-AGING DAY&NIGHT CREAM HADA LABO RED V SHAPE ANTI-AGING DAY&NIGHT CREAM
Најнов јапонски крем, со уникатна гел-текстура Основата е комбинација од 4 типа хијалуронска киселин..
1.036 ден.1.295 ден.
без ДДВ: 878 ден.
-20%
HADA LABO RED- ANTI-AGING WRINKLE REDUCER – DAY CREAM 50ml HADA LABO RED- ANTI-AGING WRINKLE REDUCER – DAY CREAM 50ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
968 ден.1.210 ден.
без ДДВ: 820 ден.
-20%
HADA LABO RED- DEEP WRINKLE CORRECTOR EYE & MOUTH CREAM 15ml HADA LABO RED- DEEP WRINKLE CORRECTOR EYE & MOUTH CREAM 15ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
911 ден.1.139 ден.
без ДДВ: 772 ден.
-20%
HADA LABO WHITE WHITE MOISTURIZING SHEET MASK sachet
Хидратантна маска за лице со СУПЕР Хијалуронска киселина совршена комбинанација од 3 типа хијалуронс..
152 ден.190 ден.
без ДДВ: 129 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

HADA LABO WHITE- ABSOLUTE SMOOTHING & MOISTURISING CREAM DAY&NIGHT 50ml HADA LABO WHITE- ABSOLUTE SMOOTHING & MOISTURISING CREAM DAY&NIGHT 50ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
948 ден.1.185 ден.
без ДДВ: 803 ден.
-20%
HADA LABO WHITE- SMOOTHING ANTI-FATIGUE EYE CREAM 15ml HADA LABO WHITE- SMOOTHING ANTI-FATIGUE EYE CREAM 15ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
743 ден.929 ден.
без ДДВ: 630 ден.
-20%
HADA LABO WHITE-LOTION No 1-SUPER HYDRATOR 150ml HADA LABO WHITE-LOTION No 1-SUPER HYDRATOR 150ml
ЈАПОНСКИ БРЕНД БРОЈ 1 ЗА НЕГА НА КОЖА НА ЛИЦЕ СО 3 ТИПА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА, НАРЕЧЕНА ” СУПЕР ХИЈА..
872 ден.1.090 ден.
без ДДВ: 739 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Hand & Nail Cream-Serum REVUELE Argan Oil 50ml
Крем-серум за нега и прихранување на кожата на рацете, како и нега на ноктите. Особено се препорачув..
176 ден.196 ден.
без ДДВ: 149 ден.
-10%
HYALURON BODY LOTION-ANTI-WRINKLE TREATMENT- Intensive cell renewal
ЛОСИОН ЗА ТЕЛО И РАЦЕ СО ХИЈАЛУРОН Интензивно регенерирање на клетките, подобрување на еластичноста ..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
HYDRALIFT HYALURON Day Cream- Fluid 50ml
Лесна текстура, огромна кол. на комбинација од два типа хијалуронска киселина за интензивна длабинск..
220 ден.245 ден.
без ДДВ: 187 ден.
-10%
HYDRALIFT HYALURON Eye Contour Gel-Filler Anti-fatigue & Dark Circles 25ml
Ефикасен гел на база на хијалуронска киселина, наменет за нега на чувствителната регија околу очите,..
229 ден.255 ден.
без ДДВ: 194 ден.
-10%
HYDRALIFT HYALURON Hands & Nails Nourishing Cream Instant Softening Effect
Активен хидратор на база на хијалуронска киселина, за интензивно прихранување, хидратирање и омекнув..
170 ден.189 ден.
без ДДВ: 144 ден.
-10%
HYDRALIFT HYALURON Micellar Express Lotion Make-up Remover for eyes & lips 200ml
Освежувачка, нелеплива мицеларна вода за чистење на лицето и инстантно отстранување на шминка и сите..
247 ден.275 ден.
без ДДВ: 210 ден.
-10%
HYDRALIFT HYALURON Night Cream- Fluid 50ml
Интензивен хидратантен крем на база на хијалуронска киселина за интензивно прихранување, хидратирање..
220 ден.245 ден.
без ДДВ: 187 ден.
-10%
HYDRATING SERUM- ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ HYDRATING SERUM- ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ
Комбинацијата од 100% природни екстракти од: од ориз, киноа и чиа, за длабинска хидратацијакоја и об..
284 ден.315 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-60%
MAGIC MULTI-TASKER COCО + CHARCOAL
Исклучителен повеќе наменски производ со активен јаглен. Се користи како: маска ..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-60%
MAGIC MULTI-TASKER COCО + LAVANDER
Исклучителен повеќе наменски производ со лаванда масло. Се користи како: масло за масажа отстра..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

MAGIC MULTI-TASKER COCО + MORINGA
Исклучителен повеќе наменски производ со моринга масло.Се користи како: маска за коса..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-60%
MAGIC MULTI-TASKER COCО ORIGINAL
Исклучителен повеќе наменски производ со кокосово масло. Се користи како: маска за коса, отстра..
179 ден.447 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
MezoDerm The Alternative Mesotherapy BODY LOTION
ЛОСИОН ЗА ТЕЛО алтернативна мезотерапија за криомасажни ефекти Содржи COVA B TROX-комлекс: акти..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
MICELLAR GEL-Make up remover and Washing Gel
МИЦЕЛАРЕН ГЕЛ- со нежна текстура за длабинско чистење на лицето и интензивно освежување и навлажнува..
233 ден.258 ден.
без ДДВ: 197 ден.
-10%
Moisturizing Day Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml
Крем за лице за ДЕН со АРГАНОВО МАСЛО за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за ..
241 ден.268 ден.
без ДДВ: 204 ден.
-10%
Moisturizing Night Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml
Крем за лице за НОЌ со АРГАНОВО МАСЛО, за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за..
241 ден.268 ден.
без ДДВ: 204 ден.
-10%
NIGHT NOURISHMENT- НОЌЕН ПРИХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ NIGHT NOURISHMENT- НОЌЕН ПРИХРАНУВАЧКИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ
Комбинацијата од 100% природни масла од: овес, чиа и пченични клици, кои изобилуваат со големо колич..
284 ден.315 ден.
без ДДВ: 240 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
NOURISHING MUD MASK-ПРИХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦE NOURISHING MUD MASK-ПРИХРАНУВАЧКА МАСКА ЗА ЛИЦE
Комбинацијата од 100% природни масла од овес и чиа, киноа екстракт, каолин и оризово брашно длабинск..
294 ден.327 ден.
без ДДВ: 249 ден.
-10%
NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ NOURISHING SERUM- ПРИХРАНУВАЧКИ СЕРУМ
Комбинација-та од 100% природни масла од: овес, чиа и пченични клици, изобилува со големо количество..
284 ден.315 ден.
без ДДВ: 240 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

PEEL OFF BLACK MASK with activat.Carbon&PRO-COLLAGEN- YOUTHFUL RADIANCE
Црна маска на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување на митесерите + п..
42 ден.47 ден.
без ДДВ: 36 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

PEEL-OFF-BLACK MASK with activated Carbon & HYALURON-PERFECT SMOOTHNESS
Црна маска на база на активен јаглен за длабинско чистење на порите и отстранување на митесерите + х..
42 ден.47 ден.
без ДДВ: 36 ден.
-10%
PERFECTA AGE CONTROL-DAY & NIGHT CREAM-60+ SPF10 ELIXIR MULTI COLLAGEN
Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 60+ Вистински еликсир за инстантно подмладување и затегн..
395 ден.439 ден.
без ДДВ: 335 ден.
-10%
PERFECTA AZJATICA - DAY&NIGHT CREAM-55+SPF-6 Lifting & Firming
Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 55+ со нежна текстура, а моќно дејство врз зрела кожа, н..
395 ден.439 ден.
без ДДВ: 335 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

PERFECTA AZJATICA - DAY&NIGHT CREAM-65+SPF-6 Strong reduction of wrinkles
Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 65+ со нежна текстура, за брзо и видливо намалување на б..
395 ден.439 ден.
без ДДВ: 335 ден.
-10%
PERFECTA FENOMEN C 10% BOOSTER DAY&NIGHT 15ml PERFECTA FENOMEN C 10% BOOSTER DAY&NIGHT 15ml
Ултралесен “воден серум“ со 10% вит.Ц за подобар тен на кожата, посилна хидратантна нега, подобрена ..
448 ден.498 ден.
без ДДВ: 380 ден.
-10%
PERFECTA FENOMEN C MULTI cleansing OIL MILK make-up remover
МАСЛЕНО  МЛЕКО ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА за длабинско и темелно чистење на лице, очи, врат и дек..
285 ден.317 ден.
без ДДВ: 242 ден.
-10%
PERFECTA FENOMEN C SMOOTHING vitamin EXFOLIAT ING MOUSSE GEL
ГЕЛ ПЕНА  ЕКСФОЛИЈАНТ за миење лице.Ги отстранува нечистотиите, вишокот маснотии, ги ослоб..
285 ден.317 ден.
без ДДВ: 242 ден.
-10%
PERFECTA LIFTING CREAM-DAY & NIGHT CREAM-50+ SPF10 ELIXIR MULTI COLLAGEN
Крем за лице за ДЕН&НОЌ- 50 мл  за возраст 50+ Инстантно подмла-дување и затегнување на кож..
395 ден.439 ден.
без ДДВ: 335 ден.
-10%
PERFECTA – FENOMEN C DAY&NIGHT CREAM- 50+ SPF-6 Moisturising & Firming
Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 50+ год. за интензивна хидратација во текот на денот и н..
422 ден.468 ден.
без ДДВ: 357 ден.
-10%
PERFECTA –FENOMEN C DAY&NIGHT CREAM- 60+ SPF-6 Multi Regeneration, Toned & Lifted Look
Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 60+ год. за интензивна хидратација, регенерација и затег..
422 ден.468 ден.
без ДДВ: 357 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial PINEAPPLE FACE SCRUB exfoliante facial
Антибактериски чистач на порите на лицето, хидратантен ексфолијант со природен екстракт од..
187 ден.468 ден.
без ДДВ: 159 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

PINEAPPLE FACIAL CREAM PINEAPPLE FACIAL CREAM
Крем за лице, изработен  по најнова формула со природен екстракт од ананас, 0%&n..
187 ден.468 ден.
без ДДВ: 159 ден.
-10%
Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate
Интензивен серум концентрат кој превентивно делува и спречува појава на целулит, ја подобрува циркул..
484 ден.538 ден.
без ДДВ: 410 ден.
-10%
Revuele - Slim & Detox Correcting Body Wrap Hot + Cold Effect
Двофазен гел за забрзување на метаболизмот, подобрување на циркулацијата, согорување на маснотии и и..
484 ден.538 ден.
без ДДВ: 410 ден.
-10%
Revuele - Slim & Detox Cream-Mask Fat Burner
Интензивна крем маска за топење на маснотиите, подобрување на циркулацијата, тонусот на мускулите, и..
484 ден.538 ден.
без ДДВ: 410 ден.
-10%
REVUELE AHA ACID + COLLAGEN 10% REVUELE AHA ACID + COLLAGEN 10%
Совршена комбинација од: колаген, овошни АХА киселини и Filmexel Complex, за експресно видливо намал..
255 ден.283 ден.
без ДДВ: 216 ден.
-10%
REVUELE AHA ACID + VITAMIN PP REVUELE AHA ACID + VITAMIN PP
СЕРУМ ЗА МРСНА И КОМБИНИРАНА КОЖА ЗА МАТ ЕФЕКТИ со овошни АХА киселини, витамин ПП ..
255 ден.283 ден.
без ДДВ: 216 ден.
-10%
REVUELE ANTI-PERSPIRANT FOOT CREAM
FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКА..
251 ден.278 ден.
без ДДВ: 212 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE AQUA SPRAY MOISTURISING
AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА..
233 ден.258 ден.
без ДДВ: 197 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE AQUA SPRAY REVITALISING
AQUA SPRAYS- СВЕЖИНА СО МОРСКА ВОДА. СПРЕЈОВИ ЗА: ОСВЕЖУВАЊЕ, ХИДРАТАЦИЈА И РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА КОЖАТА..
233 ден.258 ден.
без ДДВ: 197 ден.
-10%
REVUELE BIO-REGULATING PEEL OFF GLITTER MASK REVUELE BIO-REGULATING PEEL OFF GLITTER MASK
БИО-РЕГУЛАЦИСКА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За длабинско прихранување и хидратација на ко..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
REVUELE BLACK MASK Peel Off Co-Enzymes
Црна Маска со Колаген (Колаген е 75% од нашата кожа, па со тоа, мазна, полна и младешка кожа е ..
190 ден.211 ден.
без ДДВ: 161 ден.
-10%
REVUELE BODY JELLY WITH ALOE VERA EXTRACT 400ml
JELLY SOOTHING BODY JELLY with ALOE VERY extract МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело. ..
313 ден.348 ден.
без ДДВ: 265 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-10%
REVUELE BODY JELLY WITH MANGO EXTRACT 400ml
JELLY NOURISHING BODY JELLY with MANGO extract  МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело...
313 ден.348 ден.
без ДДВ: 265 ден.
-10%
REVUELE BODY JELLY WITH WATERMELON EXTRACT 400ml
JELLY MOISTURISING BODY JELLY with WATERMELON extract  МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на..
313 ден.348 ден.
без ДДВ: 265 ден.
Врз основа на 2 оценки.
-10%
REVUELE COLLAGEN- CORRECTING SERUM
СЕРУМ ЗА СУВА КОЖА ЗА ANTI-AGEING ЕФЕКТ И ЕЛАСТИЧННОСТ НА КОЖАТА Со хијалуронска киселина и Film..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE ENERGY SERUM ACTIVATOR FOR FACE FOR TIRED LOOKING SKIN REVUELE ENERGY SERUM ACTIVATOR FOR FACE FOR TIRED LOOKING SKIN
ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ, ЗА УМОРНА КОЖА совршена комбинација од витамин Ц , еластин и Fision H..
255 ден.283 ден.
без ДДВ: 216 ден.
-10%
REVUELE EYE CONTOUR SERUM BOTOX EFECT REVUELE EYE CONTOUR SERUM BOTOX EFECT
СЕРУМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ со хијалуронска киселина, пептиди и Lipomoist Complex  за намалување на..
255 ден.283 ден.
без ДДВ: 216 ден.
-10%
REVUELE EYE SERUM-HYDROGEL VITANORM C
REVUELE VITANORM C енергетски хидрогелен очен серум Гел за ревитализација и нега на кожата околу ..
221 ден.245 ден.
без ДДВ: 187 ден.
-10%
REVUELE FACE TONIC VITANORM C
REVUELE VITANORM C Energy Face тоник со витамини и хијалуронска киселина Ексклузивен тоник за лиц..
229 ден.255 ден.
без ДДВ: 194 ден.
-10%
REVUELE Fruit Skin Care Strawberry and Star Fruits Body Shower 500ml
Гел за туширање со доминантна мирисна нота на јагода, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено ..
179 ден.199 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
REVUELE Fruit Skin Care Sweet Berries Shower Gel 500 ml
Гел за туширање со планинска мирисна нота на слатки бобинки нежно ја чисти и разгалува кожата. Крема..
179 ден.199 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
REVUELE Fruit Skin Care Sweet Lime and Ginger Shower Gel 500ml
Гел за туширање со прекрасна мирисна нота лимонета + ѓумбир, нежно ја чисти и освежува кожата. Крема..
179 ден.199 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
REVUELE Fruit Skin Care Tiare Flower Petals Body Shower 500ml
Гел за туширање со доминантна цветна мирисна нота, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено и ј..
179 ден.199 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
REVUELE HAND CREAM Advanced Care 100ml
Оваа крема содржи екстракт од центела кој ја стимулира обновата и ги ублажува иритациите  ..
143 ден.159 ден.
без ДДВ: 121 ден.
-10%
REVUELE HAND CREAM Intense Relief 100ml
Со нежна текстура и екстракт од камилица за смирување на чувствителната кожа. Обезбедува оптималн..
143 ден.159 ден.
без ДДВ: 121 ден.
-10%
REVUELE HAND CREAM S.O.S. Repair 100ml
За заштита, нега и обновување на чувствителна, сува и оштетена кожа. Пантенол ја подобрува хидратаци..
143 ден.159 ден.
без ДДВ: 121 ден.
-10%
REVUELE hand gel Advanced 100ml REVUELE hand gel Advanced 100ml
REVUELE HAND GEL ADVANCED гел кој се користи како додаток во одржување хигиена на рац..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-10%
REVUELE hand gel Advanced Tea Tree 100 ml REVUELE hand gel Advanced Tea Tree 100 ml
REVUELE HAND GEL ADVANCED TEA TREE гел кој се користи како додаток во одржувањето хиг..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-10%
REVUELE HYDRALIFT HYALURON №1 СЕТ REVUELE HYDRALIFT HYALURON №1 СЕТ
Eфективно ги полни борите одвнатре кон надвор, а видливо ги ублажува дури и најдлабоките Истражув..
413 ден.459 ден.
без ДДВ: 350 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE IN SHOWER MAKE UP REMOVER-2 in 1- MILK & CREAM- NORMAL SKIN
Додека се туширате,направете ги најнеопходните 2 процеси со само 1 чекор- отстранете ја шминката и и..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE IN SHOWER MAKE UP REMOVER-2 in 1- MILK & CREAM- SENSITIVE SKIN
Додека се туширате,направете ги најнеопходните 2 процеси со само 1 чекор- отстранете ја шминката и и..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-10%
REVUELE LIGHT MAKE UP CREAM BASE VITANORM C
Дневен лесен крем-подлога за шминка со витaмин. Ц+ хијалуронска киселина REVUELE VITANORM C Енерг..
198 ден.219 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-10%
REVUELE LIQUID FOOT TALC
FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКА..
251 ден.278 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-10%
REVUELE LIQUID SOAP LAVENDER 400ml
LIQUID SOAP with LAVANDER OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце со силно антибактер..
178 ден.198 ден.
без ДДВ: 151 ден.
-10%
REVUELE LIQUID SOAP TEA TREE 400ml
LIQUID SOAP with TEA TREE OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце за силно антибактер..
178 ден.198 ден.
без ДДВ: 151 ден.
-10%
REVUELE MICELLAR WATER VITANORM C
REVUELE VITANORM C Енергија - Мицеларна вода Со Хијалуронска киселина Ексклузивна мицеларна вода ..
247 ден.275 ден.
без ДДВ: 210 ден.
-10%
REVUELE NAIL THERAPY-9 in 1 COMPLEX- HEALTHY NAILS
ЗДРАВИ НОКТИ- Решение за сите 9 проблеми со само 1 производ. Збогатен со арганово масло,витамини и с..
134 ден.149 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-10%
REVUELE NAIL THERAPY-EXPRESS CUTICULE REMOVER
ТРЕТМАН на КУТИКУЛИ-Револуционерна формула за инстантно омекнување и отстранување на кутикулите. ..
134 ден.149 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-10%
REVUELE NAIL THERAPY-SOS COMPLEX for brittle and broken nails
СОС за кршливи нокти-Професионален производ за интензивна акција за зајакнување на ноктите, збогатен..
134 ден.149 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-10%
REVUELE NIGHT ANTI OXIDAT FACE CREAM VITANORM C
REVUELE VITANORM C Енергија преку ноќ - антиоксидантен крем за лице   Ноќен крем за ..
198 ден.219 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-10%
REVUELE NO PROBLEM ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН REVUELE NO PROBLEM ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН
Црна маска збогатена со активен јаглен + сребрени јони, против акни и митесери, со изразено антибакт..
157 ден.175 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-10%
REVUELE NO PROBLEM SOS ГЕЛ-АПЛИКАТОР ЗА АКНИ
Гел со салицилна киселина за третман на акни, митесери мозолчиња Благодарение на маслото од чајно..
209 ден.232 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-10%
REVUELE NO PROBLEM SOS ПРОТИВ АКНИ со ЧАЈНО ДРВО и САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА
Гел со екстракти од чајно дрво за миење лице со акни  и митесери Видливи Ефекти уште после п..
269 ден.299 ден.
без ДДВ: 228 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
REVUELE NO PROBLEM МАТ ТОНИК ЗА ЛИЦЕ
Нежен безалкохолен тоник, против проширени пори и митесери, одличен за мрсна и комбинирана кожа, за ..
157 ден.175 ден.
без ДДВ: 133 ден.
-10%
REVUELE NO PROBLEM ЧИСТЕЊЕ 3 ВО 1
Гел + Прочистувач + Маска - збогатен со бела глина и сребрени јони, за длабинско чистење на порите и..
171 ден.190 ден.
без ДДВ: 145 ден.
-10%
REVUELE PANTHENOL FOAM ПЕНА СО ПАНТЕНОЛ
Пена со ПАНТЕНОЛ против сите видови изгореници,збогатен со вит.А,Е,Ф,екстракти од алое вера и бизбол..
333 ден.371 ден.
без ДДВ: 283 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE PARAFFIN FEET MASK
FOOT CARE - ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИСПУКА..
251 ден.278 ден.
без ДДВ: 212 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE PEELING FEET MASK
FOOT CARE  ЕКСПРЕСНА НЕГА ЗА РЕГЕНЕРИРАЊЕ И НЕГА НА КОЖАТА НА СТАПАЛАТА. ПРОФЕСИОНАЛНА НЕГА. ИС..
251 ден.278 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-10%
REVUELE PEPTIDES- COMPLEX LIFTING ANTI-AGEING SERUM
СЕРУМ ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА И МЛАДЕШКИ ИЗГЛЕД СО ANTI-AGEING ЕФЕКТ Со шеа путер и F..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
REVUELE PILLING GOMMAGE FOR FACE 3in1 VITANORM C
REVUELE VITANORM C Пилирање на лицето - Активирање на енергијата на клетките 3 во 1- пилинг,ексфо..
198 ден.219 ден.
без ДДВ: 167 ден.
-10%
REVUELE PURIFYING PEEL OFF GLITTER MASK REVUELE PURIFYING PEEL OFF GLITTER MASK
PEEL OFF МАСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За длабинско чистење на кожата, намалување на акни..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
REVUELE REGENERATING PEEL OFF GLITTER MASK REVUELE REGENERATING PEEL OFF GLITTER MASK
РЕГЕНЕРАТИВНА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За детоксикација на кожата и дополнителен внес ..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
REVUELE REJUVENATING PEEL OFF GLITTER MASK REVUELE REJUVENATING PEEL OFF GLITTER MASK
ПОДМЛАДУВАЧКА PEEL OFF МАСКА СО СВЕТКАВИ ДОДАТОЦИ За мазна, сјајна и кожа полна со енергија. З..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
REVUELE RETINOL FORTE Brightening Eye Contour Serum 25 ml
Лесна формула за анти-оксидантен осветлувачки серум за регијата околу очи на база на ретинол + кофеи..
229 ден.255 ден.
без ДДВ: 194 ден.
-10%
REVUELE RETINOL FORTE Hands & Nails Repairing Cream 100 ml
Лесна, длабинско прихранувачка и хидратантна формула за заштита на кожата на рацете на база на ретин..
170 ден.189 ден.
без ДДВ: 144 ден.
-10%
REVUELE RETINOL FORTE Multi-Active Balancing Day Cream 50 ml
Мулти-активен балансирачки крем за лице, врат и деколте- ДЕН- на база на ретинол + витамини Е и Ц + ..
220 ден.245 ден.
без ДДВ: 187 ден.
-10%
REVUELE RETINOL FORTE Multi-Active Nourishing Night Cream 50 ml
Мулти-активен прихрнувачки крем за лице, врат и деколте НОЌ на база на ретинол + шеа путер..
220 ден.245 ден.
без ДДВ: 187 ден.
-10%
REVUELE RETINOL FORTE Smoothing Face Mask 80 ml
Маска за лице на база на ретинол + АХА овошни киселини, витам. Ц и Е+ цинк оксид - ја стимулира синт..
247 ден.275 ден.
без ДДВ: 210 ден.
-10%
REVUELE RETINOL- FACE SMOOTHING SERUM-100% NATURAL GLAMOUR ENERGY & TONUS
СЕРУМ ЗА ИЗМАЗНУВАЊЕ НА ЛИЦЕТО ЗА МРСНА И КОМБИНИРАНА КОЖА Со витамин ПП и Fision Complex за..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE VITANORM C+ Energy- FIRMING BODY CREAM
Ултра хидратантен крем за тело со луксузна кремаста текстура која ги редуцира стриите и ја зголемува..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-10%
REVUELE “3D FACIAL MASK” - PEEL OFF BLACK MASK with activated Carbon&CO-ENZYMES
Црна Маска со Коензим Q10 (Против стареење на сите клетки и ткива на нашата кожа, против брчки)..
190 ден.211 ден.
без ДДВ: 161 ден.
-10%
REVUELE “3D FACIAL MASK” - PEEL OFF BLACK MASK with activated Carbon&HYALURON
Црна Маска со Хијалуронската киселина (Прави вискокоеластичен баланс на дермисот и епидермисот,..
190 ден.211 ден.
без ДДВ: 161 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN + Organic Phospholipids
Интелегентна маска КОРЕКТОР НА ГОДИНИТЕ со големо количество хидролизиран колаген,хидролизиран еласт..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Line Filler DAY Cream
Дневен крем збогатен со колаген и еластин + органски фосфолипиди, млечни липиди, церамиди за подубру..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Revitalizing MICRO SERUM
Ревитализирачки микро серум за инстантни lift-up ефекти: + намалување на борите +подобрување на стру..
254 ден.282 ден.
без ДДВ: 215 ден.
-10%
REVUELE “BIO ACTIVE”-COLLAGEN&ELASTIN Tightening NIGHT Cream
Ноќен крем збогатен со колаген и еластин + органски фосфолипиди,млечни липиди, церамиди за инстантно..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-BLACK MASK-DETOX & RADIANCE-EXPRESS DETOX REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-BLACK MASK-DETOX & RADIANCE-EXPRESS DETOX
ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН ЗА ЕКСПРЕСНО ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ И ДЕТОКСИКАЦИЈА НА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА Ц..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GOLD MASK -ANTI-AGEING FACE MASK, LIFTING EFECT, TONE & ELASTICITY REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GOLD MASK -ANTI-AGEING FACE MASK, LIFTING EFECT, TONE & ELASTICITY
ЗЛАТНА МАСКА СО КОМПЛЕКС COVA B TROX, КОЛАГЕН, ВИТАМИН Б5 и специјални FUSION Екстракти-комбинац..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GREEN MASK-ANTI-ACNE ACTION & MATT EFECT-CRYO EFECT REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-GREEN MASK-ANTI-ACNE ACTION & MATT EFECT-CRYO EFECT
МАСКА СО ЗЕЛЕНА ГЛИНА ПРОТИВ АКНИ И МАТ ЕФЕКТ-ПРЕПОРАЧАНА ЗА МРСНА КОЖА СО АКНИ ЗЕЛЕНА МАСКА со..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.
-10%
REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-WHITE MASK-LIFTING FACE MASK-COLLAGEN EXPRESS REVUELE “PRECIOUS FACIAL MASK”-WHITE MASK-LIFTING FACE MASK-COLLAGEN EXPRESS
МАСКА СО БЕЛА ГЛИНА ЗА БРЗ ЛИФТИНГ-БЕЛА МАСКА со: БЕЛА ГЛИНА, ЕЛАСТИН, КОЛАГЕН, АЛАНТОИН За прих..
242 ден.269 ден.
без ДДВ: 205 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

SNAIL ESENCE-INTENSIVE CELL RENEWAL – Deeply Moisturising gel mask- for face, neck and eye contour
Хидрогел маска за лице, врат, деколте и околу очи. Благодарение на ексклузивниот секрет од полжав,ин..
42 ден.47 ден.
без ДДВ: 36 ден.
-60%
SOLUTION MULTI- POWER H.A. TOTAL MOLECULE SOLUTION MULTI- POWER H.A. TOTAL MOLECULE
Моќна хијалуронска акција за инстантно: хидратирање, заштита, обновување и освежување на кожата на л..
399 ден.998 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-60%
SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM SOLUTION MULTIPLE OIL NIGHT REPAIR SERUM
Супериорна комбинација од бесценети масла: скволен +  масла од: баобаб, бразилски орев, сл..
399 ден.998 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-60%
SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM SOLUTION SPOT CORRECTING FACE SERUM
Идеален серум за депигментирање, корегирање на флеките и дамките и подобрување на целокупниот здрав ..
399 ден.998 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-60%
STARFISH EYE CONTOUR anti-wrinkle & moisturizer
Хидратантен крем за околу очи и третман на мимични бори. Екстрактите од: морски алги, цитрусни кори,..
195 ден.489 ден.
без ДДВ: 166 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

STARFISH FACIAL SERUM moisturizer
Хидратантен дневен серум за лице за сите типови кожа. Изобилува со екстракти од различни видови морс..
195 ден.489 ден.
без ДДВ: 166 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

STARFISH SLEEPING CREAM nutritive & moisturizer
Прихранувачки,хидратантен ноќен крем за лице за сите типови кожа. Екстрактите од морски алги,изобилу..
195 ден.489 ден.
без ДДВ: 166 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

STARFISH СЕТ STARFISH СЕТ
Не очајувајте, ние имаме совршена понуда за вас за ова лето.  Ајде да надоместиме се она што ни..
391 ден.978 ден.
без ДДВ: 332 ден.
-60%
TOMATO FACE MASK TOMATO FACE MASK
Антиоксидативна маска за лице од домат, која изобилува со витамини А и Ц, ја хидратира и ш..
150 ден.375 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-60%
TOTAL REPAIR HAIR MASK TOTAL REPAIR HAIR MASK
Интензивен кондиционер маска со арганово масло засилено со авокадо масло, за сува, оштетна и хемиски..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.
-10%
VEGAN & ORGANIC HAIR CONDITIONER 250 ml VEGAN & ORGANIC HAIR CONDITIONER 250 ml
Кондиционер за длабиснко прихранување и ревитализирање на сува, оштетена и кршлива коса, благодарени..
311 ден.345 ден.
без ДДВ: 263 ден.
-10%
VEGAN & ORGANIC HAIR MASK 360ml VEGAN & ORGANIC HAIR MASK 360ml
Неворајатна маска за коса која изобилува со природни масла од: макадамија, моринга, кокос и бабасу. ..
337 ден.375 ден.
без ДДВ: 286 ден.
-10%
VEGAN & ORGANIC HAIR REPAIRING OIL 30ml VEGAN & ORGANIC HAIR REPAIRING OIL 30ml
Масло за здрав и сјаен изглед на косата, комбинација од масла од: макадамија, моринга и масло од сем..
302 ден.335 ден.
без ДДВ: 256 ден.
-10%
VEGAN & ORGANIC HAIR SHAMPOO 400ml VEGAN & ORGANIC HAIR SHAMPOO 400ml
Шампон за нежно чистење на сува, оштетена и кршлива коса, со екстракти од: моринга, макадамија и кок..
356 ден.395 ден.
без ДДВ: 301 ден.
-10%
Балзам за регенерација и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml Балзам за регенерација и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 335ml
Балзамот KERAPLEX е наменет за обновување и заштита на косата од хемиски и термички третмани како шт..
251 ден.279 ден.
без ДДВ: 213 ден.
-10%
Влажни шамивчиња Charcoal anti-acne and pimples for problem skin - 20 pcs per pack
Влажни шамивчиња со АКТИВЕН ЈАГЛЕН за длабинско, темелно чистење на кожата на лицето, без да ги затв..
53 ден.59 ден.
без ДДВ: 45 ден.
-10%
Влажни шамивчиња Wet wipes MAKE-UP REMOVER I LOVE MY SKIN
Влажни шамивчиња со ТЕРМАЛНА ВОДА И МОРСКИ МИНЕРАЛИ за длабинско, темелно чистење, хидратација и рев..
53 ден.59 ден.
без ДДВ: 45 ден.
-10%
Влажни шамивчиња Wet wipes MAKE-UP REMOVER I LOVE MY SKIN for Sensitive skin
Влажни шамивчиња со екстракт од ЗЕЛЕН ЧАЈ И КРАСТАВИЦА за чистење, смирување и освежување на кожата ..
53 ден.59 ден.
без ДДВ: 45 ден.
-10%
Дневна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml Дневна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml
ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ  ДЕН, со SPF15, УВ филтри кои ја заштитуваат кожата од УВ з..
268 ден.298 ден.
без ДДВ: 227 ден.
-10%
ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИ
ИНТЕНЗИВЕН КОНЦЕНТРИРАН СЕРУМ СО ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА И ЕЛАСТИН ЗА РЕВИТАЛИЗАЦИЈА И ХИДРАТАЦИЈА НА ..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
Интензивен серум за хидратација на лицето REVUELE Hydra Therapy 25ml Интензивен серум за хидратација на лицето REVUELE Hydra Therapy 25ml
ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН СРУМ-ЕЛИКСИР ЗА ЛИЦЕ за обновување и одржување на природниот хидро баланс на ..
259 ден.288 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
Интензивна хидратантна крема за регијата окулу очи REVUELE Hydra Therapy 25ml Интензивна хидратантна крема за регијата окулу очи REVUELE Hydra Therapy 25ml
ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА РЕГИЈАТА ОКОЛУ ОЧИ Ја регенерира чувствителната кожа околу очите..
233 ден.259 ден.
без ДДВ: 198 ден.
-40%
КОЛАГЕН + ВИТАМИН Ц
Ефекти на Колагенот врз здравјето на зглобовите Придобивки од Колаген кои придонесуваат за здрави..
390 ден.650 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-10%
Кондиционер за коса од коноп REVUELE Hemp Me! Hair Conditioner 250ml
Кондиционер за коса формулиран со ладно цедено масло од коноп и макадамија. Овој балсам длаб..
224 ден.249 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-10%
КОНЦЕНТРИРАН ФЛУИД ОД АРГАНОВО МАСЛО+АНТИОКСИДАТИВЕН КОМПЛЕКС ЗА ОБНОВУВАЊЕ И СЈАЈ НА КОЖАТА НА ЛИЦЕ, ВРАТ И ДЕКОЛТЕ
КОНЦЕНТРИРАН ФЛУИД ОД АРГАНОВО МАСЛО+АНТИ-ОКСИДАТИВЕН КОМПЛЕКС ЗА ОБНОВУВАЊЕ И СЈАЈ НА КОЖАТА НА ЛИЦ..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
Крем за околу очи REVUELE Hemp me! Eye contour cream 35 ml
Нежната кожа околу очите, прва  ги покажува знаците на возраст и здравје на кожата.  Овој ..
239 ден.265 ден.
без ДДВ: 202 ден.
-10%
Крем за оштетени врвови REVUELE Keraplex 80ml Крем за оштетени врвови REVUELE Keraplex 80ml
Крем за обновување на косата по хемиски, термички и механички третмани (боење и стајлинг со апарати)..
206 ден.229 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-10%
Крем за раце REVUELE Hemp me! Hand cream 80 ml
Сите знаеме дека прва старее кожата на рацете, ама  HempMе!- Хидратантниот крем за раце ќе го с..
139 ден.155 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-10%
Маска за волумен на косата REVUELE 500ml
Маската, збогатена со аргинин, Д-пантенол и комплексот Баикапил, е наменета за тенка и кршлива коса ..
350 ден.389 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-10%
Маска за заштита и сјај на фарбана коса REVUELE Color Gloss&Protect 500ml
Маската збогатена со течна свила и 3Д силикони е наменета за нега, заштита и зголемување на сјајот н..
350 ден.389 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-10%
Маска за интензивна хидратација и подмладување на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 150ml Маска за интензивна хидратација и подмладување на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 150ml
МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАЦИЈА, ја обновува дехидрираната кожа, го намалува и елиминира чув..
266 ден.295 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-10%
Маска за оштетена коса REVUELE Total Repair 500ml
Маската збогатена со кератин и хијалуронска киселина е наменета за регенерација на оштетена, кршлива..
350 ден.389 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-10%
Маска за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 300ml Маска за регенерирање и обновување на косата REVUELE Keraplex 3D 300ml
KERAPLEX маската е наменета за регенерирање на косата по хемиски и термички третмани, како што се бо..
260 ден.289 ден.
без ДДВ: 220 ден.
-10%
Маска за сите типови кожа REVUELE Hemp me! Face mask 80 ml
Маска за лице совршена комбинација од ладно цедено масло од коноп, масло од сладок бадем, цинк ..
257 ден.285 ден.
без ДДВ: 217 ден.
-10%
Маска за стимулирање на раст на косата REVUELE Hot Therapy 500ml
Маска за забрзан раст на косата збогатена со екстракт од црвен пипер од кајан . ..
350 ден.389 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-10%
Навлажнувачки и регенерирачки серум за лице REVUELE Hemp Mе! - FACE SERUM 30ml
Навлажнувачки и регенерирачки серум за лице, со екстракти од семе од коноп и алое вера, кој ја одржу..
287 ден.319 ден.
без ДДВ: 243 ден.
-10%
Ноќна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml Ноќна крема за интензивна хидратација на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 50ml
ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ НОЌ кој ја храни и регенерира кожата во текот на ноќта. Кис..
268 ден.298 ден.
без ДДВ: 227 ден.
-10%
Пена за чистење на лицето од камилица REVUELE Dr. Richards 150ml
ВОЗДУШЕСТА ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ со природни зеленчукови екстракти за секојдневно нежно миење на..
302 ден.335 ден.
без ДДВ: 256 ден.
-10%
Пена за чистење на лицето од краставици REVUELE Dr. Richards 150ml
ВОЗДУШЕСТА ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ со природни зеленчукови екстракти за секојдневно нежно миење на..
302 ден.335 ден.
без ДДВ: 256 ден.
-10%
Путер за тело REVUELE Hemp me! Body Butter 300 ml
Нежната текстура од шеа путер засилена со ладно цедено масло од семе од коноп + кокосово масло + пче..
260 ден.289 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Серум за коса REVUELE HEMP ME! HAIR LIQUID CRYSTALS 30ml
Серум за коса со течни кристали од HEMP ME! Серум од коноп и макадамија е серум збогатен со лад..
287 ден.319 ден.
без ДДВ: 243 ден.
-10%
Спреј за заштита од топлина REVUELE Keraplex 3D 200ml Спреј за заштита од топлина REVUELE Keraplex 3D 200ml
Кераплекс спрејот  е наменет за заштита на косата од топлина при фенирање, виткање,исправување ..
233 ден.259 ден.
без ДДВ: 198 ден.
-10%
Хидратантeн крем за лице REVUELE Hemp me! Facial Cream 50ml
Хидратантeн крем за лице составен од ладно цедено масло од семе од коноп, шеа путер и алое вера. Бид..
256 ден.284 ден.
без ДДВ: 217 ден.
Врз основа на 2 оценки.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

 • 070 / 244 466
 • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2020. UKION SHOPS